V. Kudirkos g. 19, Šilalė info@klinikaandoka.lt

Inovatyvi galimybė lavinti pažintines funkcijas

Medicinos klinika UAB Andoka, vykdydama Šilalės rajono sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo gerinimo ir teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų modernizavimo priemonę, didžiąja dalimi finansuojamą Šilalės rajono savivaldybės Sveikatos apsaugos programos lėšomis, įsigijo RehaCom – klinikiniais tyrimais patvirtintą, inovatyvią kompiuterinę programą, skirtą pažintinių funkcijų lavinimui. Pacientui atliekant specialius pratimus prie kompiuterio, stimuliuojama jo atitinkamų smegenų struktūrų veikla.

RehaCom programa efektyvi gerinant pagyvenusių žmonių pažinimo funkcijas, po insulto, galvos smegenų traumos, sergant išsėtine skleroze, demencija, Alzheimerio liga, esant raidos sutrikimams, dėmesio koncentracijos ir hiperaktyvumo sindromui ir t.t. Programoje galima pasirinkti iš 28 pratimų skirtų įvairioms pažinimo funkcijoms lavinti: budrumo, dėmesingumo, koncentracijos, atminties, loginio samprotavimo, skaičiavimo, dienos planavimo, akipločio lavinimo, kuomet žmogus nemato tam tikroje akipločio zonoje esančių objektų.

Pacientui pradėjus atlikti paskirtas užduotis, Rehacom automatiškai pritaiko pratimų sunkumo lygį ir kiekvienas gali dirbti pagal sugebėjimus. Todėl užsiėmimai motyvuoja ir nenusibosta. Dirbant su RehaCom, galime stebėti rezultatus, kurie išsaugomi automatiškai ir vizualiai grafiškai pateikiamas pasiekimų progresas. Dažnai su RehaCom dirbama po 20 - 50 min. per dieną su keliais skirtingais pratimais. Kad pamatyti efektą, užsiėmimus rekomenduojama tęsti ne mažiau kaip 2 – 6 mėnesius.

Nuo šių metų, lapkričio 7 dienos, su minėta programa, pacientai turės galimybę dirbti ne tik atvykę į UAB Andoka. Didžiausias šios programos privalumas yra tas, kad ji pritaikyta nuotoliniam, savarankiškam pacientų darbui namuose. Tokiu atveju, UAB Andoka specialistas paskiria pacientams pratimus ir darbo režimą, suteikia prisijungimo duomenis, stebi jų darbo rezultatus ir gali keisti bei koreguoti pratimus nuotoliniu būdu.

Maloniai kviečiame Šilalės rajono gyventojus naudotis suteikta galimybe nemokamai pasirūpinti savo, ar savo artimojo sveikata. Daugiau informacijos galėsite gauti paskambinę telefonu +370 601 19313.


Rūpinkimės sveikata kartu !

Su geriausiais linkėjimais UAB Andoka administracija.

Paskelpta 2022-11-03