V. Kudirkos g. 19, Šilalė info@klinikaandoka.lt

Medicinos klinika UAB “Andoka” kviečia

Medicinos klinika UAB „Andoka“, įsikūrusi Šilalėje, V. Kudirkos gatvė 19. Joje teikiamos prieinamos, saugios, kokybiškos, kvalifikuotos, rezultatyvios ir atitinkančios lankytojų poreikius bei interesus, ambulatorines pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos.

„Andokoje“ dirbantys gydytojai ir specialistai padės Jums ar Jūsų artimiesiems susitvarkyti su: asmeninėmis psichologinėmis problemomis, nerimo, liūdesio, nesaugumo, grėsmės ir baimės jausmu, miego sutrikimais, panikos atakomis, lėtiniu nuovargiu, emociniais ir elgesio sutrikimais, išgyvenama psichologinė krize ar patirta trauma, varginančiomis įkyriomis mintimis ar veiksmais. Drąsiai kreipkitės, kuomet jaučiate, jog pablogėjo atmintis ir dėmesio koncentracija, kuomet nepatinkate sau ar nepasitikite savimi, kuomet esate vienišas ir nesugebate užmegzti santykių su kitais, kuomet turite įvairių somatinių nusiskundimų, bet gydytojai neranda ligos ir sako „tvarkykitės nervus“, kai jaučiatės priklausomas nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų.

Medicinos klinikoje teikiamos psichiatrijos (vaikams ir suaugusiems), priklausomybės ligų psichiatrijos, medicinos psichologo, socialinio darbuotojo, fizinės medicinos ir reabilitacijos, psichoterapijos, slaugos (bendrosios praktikos slaugos, psichikos sveikatos slaugos, ambulatorinės slaugos paslaugos namuose) bei kineziterapijos – masažo paslaugos. Taikomas medikamentinis gydymas, psichologinis konsultavimas, individuali ir grupinė psichoterapija. Be to, pagal poreikį, gali būti suteiktos ir dienos stacionaro paslaugos, kuriame asmuo paslaugas gali gauti 30 darbo dienų. Dienos stacionare be specialistų konsultacijų vyksta kineziterapinės mankštos, grupinė ir individuali psichoterapija, kūrybiniai užsiėmimai, kasdienių įgūdžių lavinimas, psichoedukacija, biblioterapija, relaksacija, meno, muzikos, filmų šviesos bei kvapų terapija.

Paslaugos teikiamos nemokamai visiems prie UAB ‚Andoka“ prisirašiusiems Šilalės rajono gyventojams. Siuntimas nereikalingas, galite kreiptis patys arba nukreipus šeimos (vaikų ligų) gydytojui ar kitų sričių specialistams. Be to, Jums pageidaujant, gydytojo psichiatro bei medicinos psichologo konsultacijos gali būti teikiamos anonimiškai ( anoniminės konsultacijos yra mokamos).

Užsukite pasikonsultuoti.

Rūpinkimės sveikata kartu!

Tel. Nr. pasiteiravimui ir registracijai: +370 601 19313

Su geriausiais linkėjimais UAB „Andoka“ administracija.

Paskelpta 2021-03-30